OnePlus tablet pazarına ayar vermeye hazırlanıyor, en hızlısı, en ucuza geliyor

OnePlus, geçen yılın şubat ayında global pazarda piyasaya sürdüğü OnePlus Pad’in ardından, ekim ayında Hint pazarına özel daha uygun fiyatlı ve özelliklerinde düşüşler yapılmış OnePlus Pad Go‘yu tanıttı. Şimdi ise, OnePlus’ın yeni tablet modeli OnePlus Pad 2 üzerinde çalıştığına dair bilgiler ortaya çıkıyor. Söylentilere göre, OnePlus Pad 2’nin bu yılın ikinci yarısında tanıtılması bekleniyor. Bu bilgi, sosyal medya platformu X’te (eski adıyla Twitter) ünlü bir duyumcu olan Max Jambor tarafından paylaşıldı.

Öte yandan, OnePlus’ın birinci nesil tabletinin global piyasaya sürülmesinden bir ay sonra Çin’de OPPO Pad 2 olarak piyasaya sürüldüğü hatırlanabilir. Benzer bir durumun OnePlus Pad 2 için de geçerli olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

OnePlus tablet pazarına ayar vermeye hazırlanıyor, en hızlısı, en ucuza geliyor

Son zamanlarda OPPO‘nun yeni tablet modeli OPPO Pad 3 hakkında da söylentiler var. Güvenilir bir diğer duyumcu olan Digital Chat Station, bu cihazın Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile güçlendirileceğini iddia etti. Eğer bu iddialar doğru çıkarsa, OPPO Pad 3’ün önceki modeli olan ve Dimensity 9000 yonga seti taşıyan cihaza kıyasla büyük bir performans artışı sunması bekleniyor. Ayrıca, aynı duyumcu OPPO Pad 3’ün bu yılın ikinci çeyreğinde, yani nisan ile haziran ayları arasında tanıtılacağını öne sürmüş.

OnePlus Pad 2 ve OPPO Pad 3’ün hangisinin önce piyasaya sürüleceği merak konusu. Her iki cihazın benzer özelliklere sahip olacağı ve OnePlus Pad 2’nin global, OPPO Pad 3’ün ise yalnızca Çin pazarına özel olacağı tahmin ediliyor. Bu durum, teknoloji dünyasındaki rekabeti daha da kızıştırabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x